• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 09 грудня 2022 р. № 1127-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2022 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2022 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  1) зменшення їх обсягу за програмою 2301270 “Проведення вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2” на 3 251,5 тис. гривень;

  2) збільшення їх обсягу за програмою 2311500 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я” на 3 251,5 тис. гривень.

  2. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України здійснити у 2022 році розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я, визначеного у підпункті 2 пункту 1 цього розпорядження, згідно з додатком.

  3. Міністерству фінансів забезпечити внесення до розпису державного бюджету змін, пов’язаних із перерозподілом видатків державного бюджету та розподілом обсягу субвенції, що передбачені пунктами 1 і 2 цього розпорядження.

  4. Вінницькій, Дніпропетровській, Київській, Полтавській та Рівненській обласним військовим адміністраціям здійснити розподіл обсягу субвенції, передбаченого пунктом 2 цього розпорядження, на оплату поточних видатків спеціальних закладів з надання психіатричної допомоги, що визначені у затвердженому Міністерством охорони здоров’я переліку спеціальних закладів з надання психіатричної допомоги, на застосування примусових заходів медичного характеру.

          Прем’єр-міністр України                                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73