• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 грудня 2023 р. № 1125-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури та інформаційної політики на 2023 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству культури та інформаційної політики на 2023 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 3802130 “Державні стипендії видатним діячам інформаційної галузі, дітям журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв’язку з виконанням професійних обов’язків та премій в інформаційній галузі” на 261,6 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 3802040 “Підвищення кваліфікації працівників засобів масової інформації в Укртелерадіопресінституті” на 261,6 тис. гривень (у тому числі комунальні послуги та енергоносії — 261,6 тис. гривень).

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення до розпису державного бюджету змін, пов’язаних з перерозподілом видатків, що передбачені пунктом 1 цього розпорядження.

          Прем’єр-міністр України                                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49