Кабінет Міністрів України Розпорядження  від 12 грудня 2023 р. № 1135-р Київ

Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству юстиції на 2023 рік

1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству юстиції на 2023 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

зменшення їх обсягу за програмою 3601150 “Забезпечення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спорів, розгляду у закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб’єкта та України, а також забезпечення представництва України в Європейському суді з прав людини” на 19 600,3 тис. гривень;

зменшення їх обсягу за програмою 3601170 “Платежі на виконання рішень закордонних юрисдикційних органів, прийнятих за наслідками розгляду справ проти України” на 14 362,1 тис. гривень;

збільшення їх обсягу за програмою 3603030 “Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги” на 33 962,4 тис. гривень.

2. Міністерству фінансів забезпечити внесення до розпису державного бюджету змін, пов’язаних із перерозподілом видатків, що передбачені пунктом 1 цього розпорядження.

         Прем’єр-міністр України                                           Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 29