• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 червня 2024 р. № 548-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету і надання кредитів з державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики на 2024 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити перерозподіл видатків державного бюджету і надання кредитів з державного бюджету в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству енергетики у спеціальному фонді державного бюджету на 2024 рік для реалізації інвестиційних проектів за рахунок кредитів (позик), залучених державою, шляхом:

  1) зменшення обсягу надання кредитів з державного бюджету за програмою 2401690 “Реконструкція трансформаторних підстанцій східної частини України” на 20 512,5 тис. гривень (інвестиційний проект “Реконструкція трансформаторних підстанцій східної частини України”, кредитор — Кредитна установа для відбудови);

  2) збільшення обсягу видатків споживання за програмою 2401630 “Впровадження Програми реформування та розвитку енергетичного сектора” на 20 512,5 тис. гривень (інвестиційний проект “Другий проект з передачі електроенергії”, кредитор — Міжнародний банк реконструкції та розвитку).

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення до розпису державного бюджету змін, пов’язаних з перерозподілом видатків та надання кредитів з державного бюджету, що передбачені пунктом 1 цього розпорядження.


            Прем’єр-міністр України                                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37