• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 жовтня 2023 р. № 951-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури та інформаційної політики на 2023 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству культури та інформаційної політики на 2023 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 3801030 “Здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору” на 1 650 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 3801170 “Загальнодержавні заходи у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин” на 1 650 тис. гривень.

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення до розпису державного бюджету змін, пов’язаних з перерозподілом видатків, що передбачені пунктом 1 цього розпорядження.

  Прем’єр-міністр України                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73