• In English
  • Кабінет Міністрів України
    Розпорядження
    від 30 квітня 2024 р. № 378-р
    Київ
    Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2024 рік, та розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти у 2024 році

    1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2024 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

    зменшення обсягу видатків споживання за програмою 2201030 “Забезпечення здобуття професійної (професійно-технічної) освіти за професіями загальнодержавного значення” на 49176,3 тис. гривень;

    збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 2211210 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти” на 49176,3 тис. гривень.

    2. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України здійснити розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти у 2024 році згідно з додатком.

    3. Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

    Прем’єр-міністр України                            Д. ШМИГАЛЬ

    Інд. 73