• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 вересня 2022 р. № 846-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій на 2022 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (загальнодержавні видатки та кредитування) на 2022 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків розвитку обласному бюджету Донецької області за програмою 3911030 “Субвенція з державного бюджету обласному бюджету Донецької області на забезпечення сталого водопостачання регіону” на 450 000 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків споживання за програмою 3911020 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України” на 450 000 тис. гривень.

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення до розпису державного бюджету змін, пов’язаних із перерозподілом видатків, що передбачені пунктом 1 цього розпорядження.

  Прем’єр-міністр України                                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71