• In English
 • Уряд прийняв рішення про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2019 рік.

  У результаті прийняття цього розпорядження буде забезпечено належне виконання державних цільових програм, передбачених Законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”, забезпечення аграрної галузі безперебійним фінансуванням та реалізації продовольчої безпеки держави.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 березня 2019 р. № 140-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання у сумі 500 тис. гривень шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2801010 “Загальне керівництво та управління у сфері агропромислового комплексу”;

  встановлення видатків на відповідну суму для виконання судових рішень, що набрали законної сили, в частині стягнення фінансових зобов’язань на користь суб’єктів господарювання та фізичних осіб.

  2. Забезпечити:

  Міністерству аграрної політики та продовольства — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75