• In English
 • Уряд здійснив перерозподіл деяких видатків загального фонду державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки України на 2018 рік.

  Рішення прийнято з метою забезпечення оплати послуг з розробки та модернізації програмного забезпечення для функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2018 р. № 1011-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік  у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків розвитку шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2201020 “Забезпечення організації роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти” на   3600 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 2201170 “Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів” на     3600 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73