• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо передачі частини бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2019 рік, Міністерству внутрішніх справ для Адміністрації Державної прикордонної служби.

  Кошти будуть спрямовані на фінансування державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка, що переданий до сфери управління Адміністрації Державної прикордонної служби для забезпечення подальшого функціонування ліцею.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 березня 2019 р. № 343-р
  Київ
  Про передачу частини бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2019 рік

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України передати частину бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету за програмою 2201100 “Надання освіти у загальноосвітніх школах соціальної реабілітації, загальноосвітніх ліцеях-інтернатах, гімназіях-інтернатах з посиленою військово-фізичною підготовкою та інших загальноосвітніх навчальних закладах державної форми власності”, у сумі 39 765,4 тис. гривень (видатки споживання, з них оплата праці — 21 606,1 тис. гривень, оплата комунальних послуг та енергоносіїв — 4 168,5 тис. гривень) Міністерству внутрішніх справ для функціонування державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І. Г. Харитоненка, що переданий до сфери управління Адміністрації Державної прикордонної служби.

  2. Забезпечити:

  1) Міністерству внутрішніх справ — погодження передачі бюджетних призначень, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) після зазначеного погодження:

  Міністерству фінансів — відкриття у разі потреби нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29