• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу єдиного майнового комплексу державного підприємства “Укрекоресурси” до сфери управління Фонду державного майна у зв’язку з прийняттям рішення про приватизацію.

  Реалізація акта дозволить Фонду державного майна здійснити необхідні заходи щодо приватизації, залучення інвестицій у подальший розвиток та функціонування цього підприємства, а також надходження коштів до державного бюджету від приватизації.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 липня 2018 р. № 486-р
  Київ
  Про передачу єдиного майнового комплексу державного підприємства “Укрекоресурси” до сфери управління Фонду державного майна

  1. Передати єдиний майновий комплекс державного підприємства “Укрекоресурси” (код згідно з ЄДРПОУ 20077743) до сфери управління Фонду державного майна у зв’язку з прийняттям рішення про приватизацію.

  2. Фонду державного майна утворити комісію з питань передачі майна державного підприємства “Укрекоресурси”, включивши до її складу  представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства фінансів і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25