• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 березня 2024 р. № 283-р
  Київ
  Про передачу у 2024 році Київській обласній державній адміністрації коштів з рахунка “Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури”

  1. Здійснити у 2024 році передачу Київській обласній державній адміністрації (для Київської обласної військової адміністрації) залишку коштів спеціального фонду державного бюджету, джерелом формування якого були кошти, отримані у 2023 році на рахунок “Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури”, відкритий Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури в Національному банку:

  1) у сумі 81 589,489 тис. гривень (видатки розвитку) на бюджетну програму 7801020 “Відновлення зруйнованого майна та інфраструктури”, відкриту відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 січня 2023 р. № 20 “Про передачу коштів з рахунка “Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури” для відновлення пошкоджених багатоквартирних житлових будинків у Київській області” (Офіційний вісник України, 2023 р., № 7, ст. 587, № 62, ст. 3534), для відновлення пошкоджених багатоквартирних житлових будинків у Київській області за переліком згідно з додатком;

  2) у сумі 34 347,15 тис. гривень (цільовий збір коштів на конкретний об’єкт зруйнованого майна та інфраструктури) (видатки розвитку) згідно з рішенням міжвідомчої комісії з розгляду звернень та підготовки пропозицій щодо розподілу та/або передачі коштів Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури за об’єктами, що підлягають відновленню, від 1 березня 2024 р. на бюджетну програму 7801030 “Відновлення інфраструктурного об’єкта в м. Ірпінь”, відкриту відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 січня 2024 р. № 21 “Про передачу Київській обласній державній адміністрації коштів з рахунка “Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури” (Офіційний вісник України, 2024 р., № 14, ст. 907).

  Головним розпорядником коштів державного бюджету та відповідальним виконавцем бюджетних програм, на які передаються кошти згідно з цим пунктом, є Київська обласна державна адміністрація (Київська обласна військова адміністрація), розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня — департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації.

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення в установленому порядку до розпису державного бюджету змін, пов’язаних із передбаченою пунктом 1 цього розпорядження передачею коштів.

  3. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури забезпечити перерахування коштів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, з рахунка “Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури” на відповідний рахунок спеціального фонду державного бюджету, відкритий у Державній казначейській службі для Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації).

  4. Київській обласній державній адміністрації (Київській обласній військовій адміністрації) забезпечити повернення залишку невикористаних коштів за результатами повного виконання завдань за напрямами, визначеними у пункті 1 цього розпорядження, на рахунок спеціального фонду державного бюджету, відкритий у Державній казначейській службі для Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

  5. У пункті 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 січня 2023 р. № 20 “Про передачу коштів з рахунка “Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури” для відновлення пошкоджених багатоквартирних житлових будинків у Київській області” (Офіційний вісник України, 2023 р., № 7, ст. 587, № 62, ст. 3534) та назві додатка до нього слова і цифри “у 2023—2024 роках” виключити.

           Прем’єр-міністр України                                                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21