• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу у 2019 році деяких бюджетних призначень від Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб до Міністерства закордонних справ.

  Реалізація акта дозволить акумулювати необхідні кошти для МЗС з метою надання громадянам України, які зазнають незаконного кримінального переслідування на території держави-агресора, державної фінансової підтримки на забезпечення належного захисту. Тобто оплати вартості послуг з надання професійної правничої допомоги за рахунок коштів Державного бюджету України.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 травня 2019 р. № 366-р
  Київ
  Про передачу у 2019 році деяких бюджетних призначень від Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб до Міністерства закордонних справ

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України передати Міністерству закордонних справ за програмою 1401030 “Функціонування закордонних дипломатичних установ України та розширення мережі власності України для потреб цих установ” бюджетні призначення у сумі 29 751 тис. гривень (видатки споживання), передбачені у 2019 році у загальному фонді державного бюджету Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб за програмою 1601020 “Заходи щодо захисту і забезпечення прав та інтересів, соціальної реабілітації осіб, позбавлених особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України та/або території Російської Федерації у зв’язку з громадською або політичною діяльністю вказаних осіб, а також підтримки зазначених осіб та членів їхніх сімей, у тому числі відшкодування витрат, пов’язаних із їх відвідуванням, надання особам, позбавленим особистої свободи, та членам їхніх сімей правової допомоги, медичних та соціальних послуг, а також інші деокупаційні заходи, виплату державних стипендій імені Левка Лук’яненка” (видатки споживання).

  2. Забезпечити:

  Міністерству закордонних справ — погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27