• In English
 • Прийняте Урядом розпорядження забезпечить перерозподіл деяких бюджетних призначень, передбачених Міністерству оборони України у відповідності до Указу Президента України щодо проведення організаційних заходів у Збройних Силах України.

  Метою розпорядження є вирішення питання щодо джерела фінансування організаційних заходів Міністерства оборони у 2018 році.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 вересня 2018 р. № 643-р
  Київ
  Про передачу у 2018 році деяких бюджетних призначень, передбачених Міністерству оборони

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України передати бюджетні призначення, передбачені у 2018 році Міністерству оборони в загальному фонді державного бюджету за програмою 2101020 “Забезпечення діяльності Збройних Сил України та підготовка військ”, у сумі 25594,3 тис. гривень (видатки споживання — 25484,3 тис. гривень, із них 20945,3 тис. гривень — на оплату праці; видатки розвитку — 110 тис. гривень) Головному управлінню розвідки Міністерства оборони на програму 5961010 “Розвідувальна діяльність у сфері оборони” для утримання підпорядкованих військових частин.

  2. Забезпечити:

  Міністерству фінансів — внесення відповідних змін до розпису державного бюджету після погодження Головним управлінням розвідки Міністерства оборони передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29