• In English
 • Уряд погодив передачу проїзної частини автомобільної дороги загального користування, що проходить по вул. Фабричній (протяжністю 0,9 км), та вул. Тернопільській (протяжністю 0,41 км) в м. Жидачеві (Львівська область) в державну власність, з віднесенням її до сфери управління Укравтодору.

  Також прийнято рішення про передачу проїзної частини автомобільної дороги загального користування, що проходить по вул. Шашкевича, вул. Кобзаревій, вул. Мазепи та вул. Данила Галицького у власність територіальної громади м. Жидачева.

  Рішення дозволить утримувати автомобільні дороги у належному стані.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 квітня 2018 р. № 220-р
  Київ
  Про передачу проїзних частин автомобільних доріг у м. Жидачеві

  1. Погодитися з пропозицією Державного агентства автомобільних доріг та Жидачівської міської ради щодо передачі проїзної частини автомобільної дороги загального користування, що проходить по вул. Фабричній (протяжністю 0,9 кілометра) та вул. Тернопільській (протяжністю 0,41 кілометра) у м. Жидачеві (Львівська область), у державну власність з віднесенням її до сфери управління зазначеного Агентства.

  2. Передати проїзну частину автомобільної дороги загального користування, що проходить по вул. Шашкевича (протяжністю 0,3 кілометра), вул. Кобзаревій (протяжністю 0,4 кілометра), вул. Мазепи (протяжністю 0,1 кілометра) та вул. Данила Галицького (протяжністю 0,3 кілометра) у м. Жидачеві (Львівська область), у власність територіальної громади м. Жидачева.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21