• In English
 • Урядом прийнято рішення про передачу приміщень загальною площею 688,1 кв. метра, розташованих на п’ятому поверсі будівлі по вул. Мельникова, 83б, у м. Києві, зі сфери управління Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації до сфери управління Державного агентства з питань електронного урядування.

  Рішення дозволить Державному агентству з питань електронного урядування  розмістити у зазначених приміщеннях частину апарату (чисельність якого збільшена з 30 до 75 штатних одиниць).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 січня 2018 р. № 15-р
  Київ
  Про передачу нерухомого майна у м. Києві до сфери управління Державного агентства з питань електронного урядування

  1. Передати приміщення загальною площею 688,1 кв. метра (інвентарний номер 103.01.004/1), розташовані на п’ятому поверсі будівлі по вул. Мельникова, 83б, у м. Києві із сфери управління Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації до сфери управління Державного агентства з питань електронного урядування.

  2. Скасувати як такий, що не реалізований, абзац третій пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2010 р. № 1638 “Про передачу об’єктів державної власності”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25