• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 квітня 2024 р. № 343-р
  Київ
  Про передачу коштів з рахунка для фінансування заходів гуманітарного розмінування, відкритого Міністерству економіки в Національному банку

  1. Здійснити передачу коштів з рахунка для фінансування заходів гуманітарного розмінування, відкритого Міністерству економіки в Національному банку:

  у сумі 49 500 000 гривень (видатки розвитку) Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) на бюджетну програму 1006280 “Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій” за спеціальним фондом державного бюджету для закупівлі трьох броньованих піротехнічних машин легкого типу для перевезення вибухонебезпечних предметів та двох сідельних тягачів для транспортування машин механізованого розмінування (6 х 4);

  у сумі 48 805 445 гривень (видатки розвитку) Міністерству оборони (для Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту) на бюджетну програму 2105010 “Забезпечення діяльності Державної спеціальної служби транспорту” за спеціальним фондом державного бюджету для закупівлі 400 штук захисних забрал сапера гуманітарного розмінування, 400 штук захисних фартухів сапера гуманітарного розмінування та часткового фінансування закупівлі однієї машини дистанційного механізованого розмінування важкого типу (аналог МV-10).

  Головними розпорядниками коштів державного бюджету є Міністерство внутрішніх справ та Міністерство оборони, відповідальними виконавцями зазначених бюджетних програм є Державна служба з надзвичайних ситуацій та Адміністрація Державної спеціальної служби транспорту.

  2. Міністерству економіки забезпечити перерахування коштів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, на відповідні рахунки, відкриті у Державній казначейській службі.

  3. Міністерству фінансів за пропозиціями Міністерства внутрішніх справ та Міністерства оборони забезпечити внесення в установленому порядку змін, пов’язаних з передачею коштів, передбаченою пунктом 1 цього розпорядження, до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75