• In English
 • Уряд погодив передачу ділянки проїзної частини автомобільної дороги та світлофорів у м. Енергодар (Запорізька область) у власність територіальної громади міста.

  Запропоноване до передачі майно знаходиться на балансі ВП “Запорізька АЕС” державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” та не задіяне у виробничому процесі підприємства.

  Передача зазначених об’єктів зменшить значні щорічні витрати підприємства на їх утримання, забезпечить безперервні, безпечні, економічні та зручні умови руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами м. Енергодар.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 червня 2018 р. № 397-р
  Київ
  Про передачу ділянки проїзної частини автомобільної дороги та окремого індивідуально визначеного майна у власність територіальної громади м. Енергодара

  Передати ділянку проїзної частини автомобільної дороги по вулиці № 15 до вулиці № 10 протяжністю 0,499 кілометра та 16 світлофорів на перехресті вулиць Козацької і Молодіжної (інвентарний номер 208098) у власність територіальної громади м. Енергодара (Запорізька область).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21