• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Міністерству інфраструктури  на 2019 рік.

  Рішення прийняте з метою раціонального використання бюджетних коштів на підвищення рівня безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування державного значення, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та їх наслідків.

  Прийняття акта дасть змогу Державному агентству автомобільних доріг забезпечити безпеку дорожнього руху шляхом реалізації заходу забезпечення збереження дорожньої інфраструктури від руйнувань.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 липня 2019 р. № 494-р
  Київ
  Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Міністерству інфраструктури на 2019 рік

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України передати бюджетні призначення, передбачені у 2019 році Міністерству інфраструктури у спеціальному фонді державного бюджету за програмою 3107020 “Фінансове забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм” у сумі 548 000 тис. гривень (видатки розвитку), Державному агентству автомобільних доріг на нову бюджетну програму “Фінансове забезпечення заходів із забезпечення збереження дорожньої інфраструктури від руйнувань відповідно до державних програм” для реалізації заходу з покращення показників автомобільних доріг загального користування державного значення за параметрами безпечності.

  2. Забезпечити:

  Міністерству інфраструктури — погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми “Фінансове забезпечення заходів із забезпечення збереження дорожньої інфраструктури від руйнувань відповідно до державних програм” та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21