• In English
 • Урядом прийнято рішення про передачу Мінветеранів бюджетних призначень, передбачених Мінсоцполітики у 2019 році, за трьома бюджетними програмами, визначивши відповідно до статті 31 Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” Мінветеранів головним розпорядником коштів державного бюджету за новими бюджетними програмами.

  Зокрема, йдеться про такі програми як “Керівництво та управління у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції”; “Фінансова підтримка громадських об’єднань ветеранів, які мають статус всеукраїнських, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат”; а також “Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”.

  Зазначене рішення також дозволить здійснити заходи для повноцінного функціонування Міністерства, зокрема, затвердити кошторис та почати формувати штат Мінветеранів, а також реалізовувати відповідні бюджетні програми.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 травня 2019 р. № 321-р
  Київ
  Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Міністерству соціальної політики у 2019 році

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 р. № 986 “Питання діяльності Міністерства у справах ветеранів України” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 99, ст. 3288) передати бюджетні призначення, передбачені Міністерству соціальної політики для Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у державному бюджеті за програмою 2505010 “Керівництво та управління у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції” у сумі 27 790,3 тис. гривень (видатки споживання загального фонду — 27 790,3 тис. гривень, з них оплата праці — 20 573,7 тис. гривень, оплата комунальних послуг та енергоносіїв — 609,4 тис. гривень), програмою 2505030 “Фінансова підтримка громадських об’єднань ветеранів, які мають статус всеукраїнських, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат” у сумі 22 477,3 тис. гривень (видатки споживання загального фонду — 22 477,3 тис. гривень) та програмою 2505150 “Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях” у сумі 110 905,6 тис. гривень (видатки споживання загального фонду — 99 999,8 тис. гривень, видатки розвитку загального фонду — 10 905,8 тис. гривень), Міністерству у справах ветеранів для здійснення заходів, пов’язаних з його функціонуванням і ліквідацією Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, заходів з надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів та заходів із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, визначивши відповідно до статті 31 Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” зазначене Міністерство головним розпорядником коштів державного бюджету за новими бюджетними програмами.

  2. Забезпечити:

  Міністерству у справах ветеранів — погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — визначення Міністерству у справах ветеранів коду відомчої класифікації видатків та кредитування державного бюджету, відкриття бюджетних програм для здійснення видатків, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, і внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73