• In English
 • Кабінет Міністрів України передав частину бюджетних призначень, передбачених Міненерговугіллю за окремими бюджетними програмами, до Мінфіну.

  Урядове рішення створює правові підстави для спрямування у поточному році коштів у сумі 2 810 817 тис. грн. на реалізацію таких проектів, як: “Другий проект з передачі електроенергіїˮ, “Будівництво високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС – Київськаˮ, “Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС – Каховськаˮ, “Підвищення ефективності передачі електроенергії (модернізація підстанцій)ˮ, “Реконструкція трансформаторних підстанцій східної частини Україниˮ, що підтримуються коштами позик Міжнародного банку реконструкції та розвитку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку та Кредитної установи для відбудови (Німеччина).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 квітня 2019 р. № 223-р
  Київ
  Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості у 2019 році

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 р. № 1001 “Про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго” до сфери управління Міністерства фінансів” передати бюджетні призначення, передбачені у 2019 році Міністерству енергетики та вугільної промисловості у спеціальному фонді державного бюджету за програмами 1101640 “Підвищення надійності постачання електроенергії в Україні”, 1101650 “Будівництво ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС — Київська”, 1101670 “Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька — Каховська”, 1101680 “Підвищення ефективності передачі електроенергії (модернізація підстанцій)”, 1101690 “Реконструкція трансформаторних підстанцій східної частини України”, на нові бюджетні програми, відкриті для Міністерства фінансів, установивши за ними бюджетні призначення, за переліком згідно з додатком.

  2. Міністерству фінансів забезпечити:

  погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  відкриття п’яти нових бюджетних програм та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37