• In English
 • Уряд в межах підтримки реалізації комплексної реформи державного управління ухвалив рішення про спрямування деяких видатків державного бюджету Міністерству економічного розвитку і торгівлі для закупівлі обладнання центрам надання адміністративних послуг, а також проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю надання адміністративних послуг.

  Прийняте рішення сприятиме підвищенню рівня обслуговування в зазначених центрах та доступності найбільш запитуваних адміністративних послуг для громадян і бізнесу, серед яких реєстрація транспортних засобів, видача посвідчень водія, а також паспортних документів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 липня 2019 р. № 486-р
  Київ
  Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України у 2019 році на підтримку реалізації комплексної реформи державного управління, Міністерству економічного розвитку і торгівлі

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України передати частину бюджетних призначень, передбачених у 2019 році Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України (загальнодержавні видатки та кредитування) у загальному фонді державного бюджету за програмою 0421060 “Підтримка реалізації комплексної реформи державного управління”, у сумі 80 000 тис. гривень Міністерству економічного розвитку і торгівлі шляхом:

  збільшення обсягу видатків споживання за програмою 1201010 “Керівництво та управління у сфері економічного розвитку і торгівлі” для проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг у сумі 10 000 тис. гривень;

  встановлення видатків розвитку за новою бюджетною програмою на здійснення заходів із забезпечення центрів надання адміністративних послуг обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів у сумі 70 000 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству економічного розвитку і торгівлі — погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 81