• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України у 2019 році на підтримку реалізації комплексної реформи державного управління.

  Зазначене фінансування передано відповідним центральним органам виконавчої влади з метою фінансового забезпечення впровадження у цих органах посад фахівців з питань реформ. Обсяг таких призначень визначатиметься з урахуванням інформації щодо кількості фактично зайнятих посад реформаторських кадрів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2018 р. № 1007-р
  Київ
  Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України у 2019 році на підтримку реалізації комплексної реформи державного управління

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України передати бюджетні призначення, передбачені у 2019 році Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України (загальнодержавні витрати) у загальному фонді державного бюджету за програмою 0421060 “Підтримка реалізації комплексної реформи державного управління”, за розподілом згідно з додатком.

  2. Забезпечити:

  1) Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України — погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету;

  3) Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

  3. Це розпорядження набирає чинності з 1 січня 2019 року.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 81