• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України у 2018 році на підтримку реалізації комплексної реформи державного управління.

  Зазначене фінансування передано головним розпорядникам бюджетних коштів, які у 2018 році приймають участь у реалізації заходів з комплексної реформи державного управління. Обсяг таких призначень визначатиметься з урахуванням інформації щодо кількості фактично зайнятих посад реформаторських кадрів станом на 1 листопада 2018 р. та кількості посад фахівців з питань реформ, конкурси на заміщення яких передбачається провести до кінця 2018 року.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 грудня 2018 р. № 925-р
  Київ
  Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України у 2018 році на підтримку реалізації комплексної реформи державного управління

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України та статті 23 Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” передати бюджетні призначення, передбачені у 2018 році Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України (загальнодержавні витрати) у загальному фонді державного бюджету за програмою 0421060 “Підтримка реалізації комплексної реформи державного управління”, за розподілом згідно з додатком.

  2. Забезпечити:

  1) Міністерству фінансів:

  погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  2) Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 81