• In English
 • Уряд вніс зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів з метою удосконалення механізмів, які застосовуються під час здійснення заходів з реалізації комплексної реформи державного управління.

  Розпорядженням Кабінету Міністрів від 11 листопада 2016 р. № 905 схвалено Концепцію запровадження посад фахівців з питань реформ, метою якої є створення необхідних умов для підготовки та реалізації національних реформ шляхом оновлення і посилення кадрового потенціалу через залучення на державну службу кваліфікованих і компетентних фахівців — фахівців з питань реформ. З метою реалізації положень Концепції у Законі України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” затверджено видатки в обсязі 1 630,7 млн. гривень.

  У 2017 році в окремих центральних органах виконавчої влади розпочато здійснення заходів з комплексної реформи державного управління.

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1013 схвалено Концепцію оптимізації системи центральних органів виконавчої влади.

  Постанова “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” спрямована на корегування деяких положень ряду постанов Уряду з урахуванням досвіду проведення реформи державного управління у 2017 році та перспективного бачення впровадження реформи у 2018 році, зокрема, у частині визначення критеріїв розподілу коштів для здійснення реформи та напрямів їх використання.

  Водночас розпорядженням Уряду “Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України у 2018 році на підтримку реалізації комплексної реформи державного управління” передбачено розподілити бюджетні кошти між відповідними органами виконавчої влади з метою фінансового забезпечення впровадження у цих органах посад фахівців з питань реформ.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 лютого 2018 р. № 198-р
  Київ
  Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України у 2018 році на підтримку реалізації комплексної реформи державного управління

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України та статті 23 Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” передати бюджетні призначення, передбачені у 2018 році Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України (загальнодержавні витрати) у загальному фонді державного бюджету за програмою 0421060 “Підтримка реалізації комплексної реформи державного управління”, за розподілом згідно з додатком.

  2. Забезпечити:

  1) Міністерству фінансів:

  погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  2) Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

  3. Це розпорядження набирає чинності одночасно з постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 235 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 40