• In English
 • Урядом прийнято рішення про передачу шести державних підприємств, установ та організацій із сфери управління Мінінфраструктури до сфери управління Морської адміністрації.

  Це дозволить новоствореному центральному органу, до основних завдань якого віднесено забезпечення виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях, діяльність яких пов’язана з морським та річковим транспортом, торговельним мореплавством, судноплавством на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічним забезпеченням мореплавства, забезпечити належне виконання взятих на себе зобов’язань.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 жовтня 2018 р. № 863-р
  Київ
  Про передачу державних підприємств, установ та організацій до сфери управління Державної служби морського та річкового транспорту

  1. Передати цілісні майнові комплекси державних підприємств, установ та організацій за переліком згідно з додатком із сфери управління Міністерства інфраструктури до сфери управління Державної служби морського та річкового транспорту.

  2. Внести у додаток 1 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2011 р. № 265 “Питання управління Міністерством інфраструктури об’єктами державної власності” зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21