• In English
 • Уряд погодив передачу цілісного майнового комплексу Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету із сфери управління Міністерства освіти і науки до сфери управління Міністерства внутрішніх справ з приєднанням його до Харківського національного університету внутрішніх справ з метою забезпечення підготовки та перепідготовки авіаційного персоналу (пілотів та інженерно-технічного складу авіації) Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної поліції та Національної гвардії.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 березня 2019 р. № 186-р
  Київ
  Про передачу цілісного майнового комплексу Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету до сфери управління Міністерства внутрішніх справ

  1. Передати цілісний майновий комплекс Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету (код згідно з ЄДРПОУ 01132369) із сфери управління Міністерства освіти і науки до сфери управління Міністерства внутрішніх справ з приєднанням його до Харківського національного університету внутрішніх справ як відокремленого структурного підрозділу та надалі іменувати його — Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ.

  2. Взяти до відома, що особи, які навчаються в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету, продовжують навчання в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ.

  3. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України передати бюджетні призначення, передбачені у 2019 році Міністерству освіти і науки на функціонування Кременчуцького льотного коледжу, Міністерству внутрішніх справ.

  4. Забезпечити:

  1) Міністерству внутрішніх справ — погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 3 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету;

  3) Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29