• In English
 • З метою створення належних умов для розміщення сформованих підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України у Івано-Франківській області Урядом прийнято рішення щодо передачі нерухомого майна Коломийського економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету у місті Коломия до сфери управління Міноборони. Разом з тим передача нерухомого майна у місті Чернівці забезпечить Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету додатковими приміщеннями для забезпечення навчального процесу

  Рішення Уряду дозволить поліпшити соціально-побутові умови для особового складу підрозділів Сухопутних військ, які будуть дислокуватися на зазначених фондах, що підвищить їхню боєздатність та сприятиме якісному виконанню військовослужбовцями поставлених завдань, а також сприятиме забезпеченню навчального процесу Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 квітня 2018 р. № 734-р
  Київ
  Про передачу нерухомого майна

  Передати об’єкт незавершеного будівництва — гуртожиток по вул. Моцарта, 61, у м. Коломиї Івано-Франківської області, який обліковується на балансі Коломийського економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, із сфери управління Міністерства освіти і науки до сфери управління Міністерства оборони.

  Передати будівлю № 6 військового містечка № 1 по вул. В. Аксенина, 2, в м. Чернівцях із сфери управління Міністерства оборони до сфери управління Міністерства освіти і науки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29