• In English
 • Уряд надав право Міністерству фінансів здійснити перерозподіл деяких видатків та надання кредитів з державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів (загальнодержавні видатки та кредитування) на 2019 рік шляхом зменшення обсягу видатків споживання за програмою “Обслуговування державного боргу” з відповідним збільшенням обсягу надання кредитів з державного бюджету за програмою “Виконання державою гарантійних зобов’язань за позичальників, що отримали кредити під державні гарантії” в обсязі 705 600 тис. грн.

  Такий перерозподіл дає можливість врегулювання питання недостатності асигнувань за бюджетною програмою “Виконання державою гарантійних зобов’язань за позичальників, що отримали кредити під державні гарантії” для здійснення усіх необхідних платежів з виконання державою гарантійних зобов’язань у 2019 році.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 березня 2019 р. № 185-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків та надання кредитів з державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів (загальнодержавні видатки та кредитування) на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів (загальнодержавні видатки та кредитування) на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків та надання кредитів з державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 3511350 “Обслуговування державного боргу” на 705 600 тис. гривень;

  збільшення обсягу надання кредитів з державного бюджету за програмою 3511600 “Виконання державою гарантійних зобов’язань за позичальників, що отримали кредити під державні гарантії” на 705 600 тис. гривень.

  2. Міністерству фінансів забезпечити погодження перерозподілу видатків та надання кредитів державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету та внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67