• In English
 • Уряд припинив дію Угоди про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів у галузі правової охорони винаходів.

  Зазначена Угода розроблена з метою забезпечення правової охорони секретних винаходів, створених в колишньому СРСР. На сьогодні правові відносини охорони секретних винаходів між державами-учасницями СНД відсутні.

  Постанова розроблена відповідно до Указу Президента України від 19 травня 2018 р. № 139 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 р. “Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 квітня 2019 р. № 358
  Київ
  Про припинення для України дії Угоди про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів у галузі правової охорони винаходів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Припинити для України дію Угоди про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів у галузі правової охорони винаходів, вчиненої 4 червня 1999 р. у м. Мінську.

  2. Міністерству закордонних справ в установленому порядку повідомити Виконавчому комітету Співдружності Незалежних Держав про припинення для України дії Угоди про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів у галузі правової охорони винаходів.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67