• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 02 грудня 2022 р. № 1349
  Київ
  Про особливості реалізації експериментального проекту з організації управління чергами вантажних автомобілів перед міжнародним пунктом пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення “Ягодин — Дорогуськ” за допомогою електронної системи “Електронна черга перетину кордону Ягодин — Дорогуськ”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Ураховуючи положення пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2021 р. № 1393 “Питання реалізації експериментального проекту з організації управління чергами перед міжнародними пунктами пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення “Електронна черга перетину кордону”, погодитися з пропозицією Міністерства інфраструктури щодо проведення з 5 грудня 2022 р. до 5 грудня 2024 р. експериментального проекту з організації управління чергами вантажних автомобілів перед міжнародним пунктом пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення “Ягодин — Дорогуськ” за допомогою електронної системи “Електронна черга перетину кордону Ягодин — Дорогуськ” (далі — експериментальний проект).

  2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту з організації управління чергами вантажних автомобілів перед міжнародним пунктом пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення “Ягодин — Дорогуськ” за допомогою електронної системи “Електронна черга перетину кордону Ягодин — Дорогуськ”, що додається.

  3. Установити, що координатором експериментального проекту є Міністерство інфраструктури.

  4. Установити, що дія пунктів 10—17 Порядку реалізації експериментального проекту з організації управління чергами перед міжнародними пунктами пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення “Електронна черга перетину кордону”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2021 р. № 1393 (Офіційний вісник України, 2022 р., № 4, ст. 185), не поширюється на експериментальний проект.

  5. Міністерству інфраструктури:

  1) до 5 грудня 2022 р. забезпечити створення електронної системи “Електронна черга перетину кордону Ягодин — Дорогуськ” та отримати виключні майнові права на неї;

  2) забезпечити оприлюднення на своєму офіційному веб-сайті не пізніше ніж за 10 днів до початку реалізації експериментального проекту інформації про початок пропуску вантажних автомобілів, що здійснюють рух у напрямку виїзду з території України, через державний кордон України та міжнародний пункт пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення “Ягодин — Дорогуськ” відповідно до положень Порядку, затвердженого пунктом 2 цієї постанови;

  3) подати до 5 лютого 2025 р. Кабінету Міністрів України остаточний звіт про результати реалізації експериментального проекту.

  Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21