• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 березня 2020 р. № 219
  Київ
  Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити:

  Державну інспекцію містобудування України як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра розвитку громад та територій і який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду;

  Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні України як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра розвитку громад та територій і який реалізує державну політику з питань технічного регулювання у сфері містобудування.

  2. Затвердити Положення про Державну інспекцію містобудування України, що додається.

  3. Зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 553 “Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 40, ст. 1647) до початку виконання функцій і повноважень Державної інспекції містобудування.

  4. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  5. Установити, що забезпечення діяльності Державної інспекції містобудування у 2020 році здійснюється в межах видатків, передбачених Державній архітектурно-будівельній інспекції.

  6. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  7. Міністерству розвитку громад та територій у встановленому порядку подати Кабінетові Міністрів України у двомісячний строк проект Положення про Державне агентство з технічного регулювання України.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21