• In English
 • Урядом затверджені Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів. Документом встановлюються кваліфікаційні, організаційні, технологічні та кадрові вимоги до провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів.

  Врегулювання суспільних відносин, пов’язаних з виробництвом ветеринарних препаратів та контролем якості виробленої продукції забезпечить стабільність та прозорість провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів. Крім того,  прийняття постанови сприятиме забезпеченню потреб ветеринарної медицини якісними та ефективними препаратами, що своєю чергою важливо для якості та безпечності харчових продуктів тваринного походження, призначених для споживання людьми.

  Рішення прийнято відповідно до Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 жовтня 2018 р. № 808
  Київ
  Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів

  Відповідно до пункту 33 частини першої статті 7, абзацу першого частини другої статті 9 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності через два місяці з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75