• In English
 • Уряд прийняв рішення про утворення міжвідомчої робочої групи з питань реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику.

  Рішення прийняте для імплементації кращого досвіду у сфері побудови ефективної організаційної та функціональної структури органів державної влади, які реалізують податкову та митну політику.

  Постановою передбачено:

  утворення міжвідомчої робочої групи з питань реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику, та затвердження її посадового складу;

  персональний склад міжвідомчої робочої групи затверджуватиметься Міністром фінансів України та не може становити більш як 50 осіб;

  затвердження Положення про міжвідомчу робочу групу з питань реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1202
  Київ
  Про утворення міжвідомчої робочої групи з питань реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити міжвідомчу робочу групу з питань реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику, у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити Положення про міжвідомчу робочу групу з питань реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67