• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо утворення територіальних органів Державної служби якості освіти в кожній області та м. Києві. Рішення прийняте відповідно до Закону України “Про освіту”.

  Реалізація постанови забезпечить розподіл компетенції та сфер відповідальності між Державною службою якості освіти та місцевими державними адміністраціями обласного та районного рівнів в частині оцінювання якості освітньої діяльності закладу освіти та державного нагляду (контролю).

  Це дозволить оптимізувати проведення інституційного аудиту закладів освіти, надання рекомендацій закладам освіти щодо організації та функціонування власної внутрішньої системи забезпечення якості освіти, проведення експертизи та затвердження нетипових освітніх програм загальної середньої освіти, акредитації неурядових професійних організацій/агенцій, що здійснюватимуть незалежне оцінювання якості освіти і освітньої діяльності закладів загальної середньої освіти.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 листопада 2018 р. № 935
  Київ
  Про утворення територіальних органів Державної служби якості освіти

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної служби якості освіти за переліком згідно з додатком.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73