• In English
 • Уряд виділив кошти на здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у м. Фастові Київської області.

  Зокрема, з резервного фонду державного бюджету виділено 14 млн. гривень Київській облдержадміністрації на придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійного житлового будинку по вул. Садовій, 10, у м. Фастові.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 березня 2019 р. № 164-р
  Київ
  Про виділення коштів на здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у м. Фастові Київської області

  1. Виділити Київській облдержадміністрації 14 млн. гривень на придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійного житлового будинку по вул. Садовій, 10, у м. Фастові Київської області, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Київській облдержадміністрації:

  затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 20 грудня 2019 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75