• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 листопада 2023 р. № 1221
  Київ
  Про наглядову раду закладу охорони здоров’я

  Відповідно до частини п’ятої статті 24 Основ законодавства України про охорону здоров’я Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я;

  Типове положення про наглядову раду закладу охорони здоров’я.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 391 “Про затвердження вимог до надавача послуг з медичного обслуговування населення, з яким головними розпорядниками бюджетних коштів укладаються договори про медичне обслуговування населення” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 43, ст. 1528) і від 21 серпня 2019 р. № 792 “Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 69, ст. 2423) зміни, що додаються.

  3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1077 “Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 4, ст. 182).

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 26 Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я, затвердженого цією постановою, який набирає чинності через три роки з дня опублікування цієї постанови, та пункту 1 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності через шість місяців після припинення або скасування воєнного стану, але не раніше завершення формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я відповідних госпітальних округів.

  Прем’єр-міністр України                                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73