• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 вересня 2021 р. № 1053
  Київ
  Про надання у 2021 році державної гарантії за зобов’язаннями державного підприємства “Антонов”

  Відповідно до пункту 1 статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ щодо надання у 2021 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою), що залучається державним підприємством “Антонов” з метою виконання Програми підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині оснащення Державної служби з надзвичайних ситуацій сучасною авіаційною технікою, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 2 червня 2021 р. № 552 (Офіційний вісник України, 2021 р., № 46, ст. 2849) (далі — Програма), шляхом закупівлі літака Ан-32П (далі — запозичення).

  2. Затвердити Умови надання у 2021 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою), що залучається державним підприємством “Антонов”, що додаються.

  3. Установити, що:

  державне підприємство “Антонов” зобов’язане надавати майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань за державною гарантією, зазначеною у пункті 1 цієї постанови, оціночна вартість якого становить не менше як 100 відсотків боргових зобов’язань підприємства;

  вибірка кредитних коштів здійснюється за умови її погодження з Державною службою з надзвичайних ситуацій;

  дія постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. № 131 “Про затвердження Положення про управління ризиками, пов’язаними з наданням державних гарантій, та розподіл таких ризиків між державою, кредиторами і позичальниками” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 14, ст. 569) не поширюється на надання державної гарантії за запозиченням.

  4. Уповноважити Міністра фінансів підписати документи щодо надання державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань державного підприємства “Антонов” за запозиченням.

  5. Державній службі з надзвичайних ситуацій та Державному концерну “Укроборонпром” в межах повноважень здійснювати контроль за виконанням Програми, цільовим використанням запозичення та фінансовим станом державного підприємства “Антонов”.

  6. Міністерству внутрішніх справ, Державній службі з надзвичайних ситуацій під час підготовки пропозицій до проекту закону про Державний бюджет України на відповідний рік передбачати протягом строку дії відповідного господарського договору про закупівлю товарів, робіт і послуг для виконання Програми необхідні кошти для його оплати, враховуючи щомісячну сплату відсотків за запозиченням.


              Прем’єр-міністр України                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75