• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 грудня 2021 р. № 1395
  Київ
  Про надання у 2021 році державної гарантії за зобов’язаннями приватного акціонерного товариства “Національна енергетична компанія “Укренерго”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до пункту 3 статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” погодитися з пропозицією Міністерства енергетики щодо надання у 2021 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою), що залучається приватним акціонерним товариством “Національна енергетична компанія “Укренерго” з метою підтримки його ліквідності та стійкості роботи (далі — запозичення), в розмірі 1,1 млрд. гривень, що є частиною невикористаної суми державної гарантії, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 р. № 1049 “Про надання у 2021 році державної гарантії за зобов’язаннями приватного акціонерного товариства “Національна енергетична компанія “Укренерго” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 82, ст. 5251).

  2. Затвердити Умови надання у 2021 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою), що залучається приватним акціонерним товариством “Національна енергетична компанія “Укренерго”, що додаються.

  3. У пункті 2 Умов надання у 2021 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою), що залучається приватним акціонерним товариством “Національна енергетична компанія “Укренерго”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 р. № 1049 “Про надання у 2021 році державної гарантії за зобов’язаннями приватного акціонерного товариства “Національна енергетична компанія “Укренерго” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 82, ст. 5251, № 84, ст. 5394), цифри і слова “22,8 млрд. гривень” замінити цифрами і словами “21,7 млрд. гривень”.

  4. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи щодо надання державної гарантії для забезпечення виконання приватним акціонерним товариством “Національна енергетична компанія “Укренерго” боргових зобов’язань за запозиченням.

  5. Міністерству енергетики разом з приватним акціонерним товариством “Національна енергетична компанія “Укренерго” та державним підприємством “Гарантований покупець” забезпечити спрямування коштів за запозиченням на погашення заборгованості, яка виникла відповідно до договорів про купівлю-продаж електричної енергії за “зеленим” тарифом, укладених державним підприємством “Гарантований покупець” з виробниками електричної енергії, яким встановлено “зелений” тариф.

    Прем’єр-міністр України                                          Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37