• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 жовтня 2021 р. № 1049
  Київ
  Про надання у 2021 році державної гарантії за зобов’язаннями приватного акціонерного товариства “Національна енергетична компанія “Укренерго”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики щодо надання у 2021 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом, що залучається приватним акціонерним товариством “Національна енергетична компанія “Укренергоˮ шляхом випуску та розміщення облігацій на міжнародних фондових ринках з метою підтримки його ліквідності та стійкості роботи (далі — запозичення).

  2. Затвердити Умови надання у 2021 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом, що залучається приватним акціонерним товариством “Національна енергетична компанія “Укренергоˮ, що додаються.

  3. Установити, що дія постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. № 131 “Про затвердження Положення про управління ризиками, пов’язаними з наданням державних гарантій, та розподіл таких ризиків між державою, кредиторами і позичальниками” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 14, ст. 569) не поширюється на надання державних гарантій за запозиченнями.

  4. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи щодо надання державних гарантій для забезпечення виконання приватним акціонерним товариством “Національна енергетична компанія “Укренергоˮ боргових зобов’язань за запозиченнями.

  5. Міністерству енергетики разом з приватним акціонерним товариством “Національна енергетична компанія “Укренерго” та державним підприємством “Гарантований покупець” забезпечити спрямування коштів за запозиченнями на погашення заборгованості, яка виникла відповідно до договорів про купівлю-продаж електричної енергії за “зеленим” тарифом, укладених державним підприємством “Гарантований покупець” з виробниками електричної енергії, яким встановлено “зелений” тариф.

  Прем’єр-міністр України                                                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37