• In English
 • Уряд прийняв рішення про надання у 2018 році спеціального дозволу на реалізацію за межами України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів.

  Це сприятиме розширенню експортного потенціалу України та збільшить виробництво лікарських засобів.

  Слід зазначити, що згідно з законодавством компоненти та препарати донорської крові дозволяється за межами України лише за умови повного забезпечення ними потреб охорони здоров’я населення України. Згідно з інформацією МОЗ наявні залишки сировини у станцій переливання крові і центрів крові України, а також наявні виробничі потужності та залишки готової і незавершеної продукції покривають обсяги обов’язкового забезпечення потреб охорони здоров’я населення України в препаратах донорської крові. Ухвалене розпорядження розроблено на виконання вимог частини третьої статті 22 Закону України “Про донорство крові та її компонентів”. Прийняття документа не лише дозволить розширити експортний потенціал України, але й сприятиме збільшенню обсягів виробництва лікарських засобів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2017 р. № 1005-р
  Київ
  Про надання у 2018 році спеціального дозволу на реалізацію за межами України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів

  Погодитися з пропозицією Міністерства охорони здоров’я щодо надання у 2018 році товариству з обмеженою відповідальністю “БІОФАРМА ПЛАЗМА” спеціального дозволу на реалізацію за межами України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів, за переліком та обсягами згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73