• In English
 • Уряд  погодився з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо надання у 2018 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою), що залучається державним підприємством “Первомайськвугілля”, на суму 276 210,52 тис. гривень для реалізації інвестиційного проекту “Інвестиційний проект з підготовки та введення до експлуатації 4-ї північної лави пл. К8 гор. 1000 м ВП “Шахта “Гірська” ДП “Первомайськвугілля”.

  Це сприятиме зростанню техніко-економічного рівня, ефективному використанню трудових ресурсів та збільшенню видобутку вугільної продукції, що в результаті дозволить вийти на беззбитковий рівень роботи шахти.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 травня 2018 р. № 440
  Київ
  Про надання у 2018 році державної гарантії за зобов’язаннями державного підприємства “Первомайськвугілля”

  Відповідно до статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо надання у 2018 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою) у сумі 276 210,52 тис. гривень, що залучається державним підприємством “Первомайськвугілля” для реалізації інвестиційного проекту “Інвестиційний проект з підготовки та введення до експлуатації 4-ї північної лави пл. К8 гор. 1000 м ВП “Шахта “Гірська” ДП “Первомайськвугілля” (далі — запозичення).

  2. Затвердити Умови надання у 2018 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою), що залучається державним підприємством “Первомайськвугілля”, що додаються.

  3. Установити, що дія постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. № 131 “Про затвердження Положення про управління ризиками, пов’язаними з наданням державних гарантій, та розподіл таких ризиків між державою, кредиторами і позичальниками” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 14, ст. 569) не поширюється на надання державної гарантії за запозиченням.

  4. Уповноважити Міністра фінансів підписувати у 2018 році документи щодо надання державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням.

  5. Міністерству енергетики та вугільної промисловості:

  під час підготовки пропозицій до проекту закону про Державний бюджет України на відповідний рік у разі потреби передбачати кошти на покриття всіх додаткових капітальних видатків для реалізації інвестиційного проекту “Інвестиційний проект з підготовки та введення до експлуатації 4-ї північної лави пл. К8 гор. 1000 м ВП “Шахта “Гірська” ДП “Первомайськвугілля”;

  здійснювати контроль за реалізацією зазначеного інвестиційного проекту, а також за фінансовим станом державного підприємства “Первомайськвугілля” та державного підприємства ― поручителя.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37