• In English
 • Уряд надав Службі безпеки право на затвердження (схвалення) проекту будівництва житлових будинків для військовослужбовців Служби безпеки України на вул. Причальна, 5-а, у Дарницькому районі м. Києва.

  Прийняття розпорядження надасть можливість оперативного вирішення питань, пов’язаних із початком зазначеного будівництва, у разі необхідності прискорити час на затвердження змін до проектно-кошторисної документації, які можуть виникати в ході будівництва, освоєння капітальних вкладень тощо.

  Таким чином, прийняття рішення сприятиме забезпеченню житлом військовослужбовців Служби безпеки України, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції, зокрема зазнали поранень та перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов згідно з чинним законодавством України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 лютого 2018 р. № 106-р
  Київ
  Про надання Службі безпеки права на затвердження (схвалення) проекту “Будівництво житлових будинків для військовослужбовців Служби безпеки України на вул. Причальна, 5-а, у Дарницькому районі м. Києва”

  Надати Службі безпеки право на затвердження (схвалення) проекту “Будівництво житлових будинків для військовослужбовців Служби безпеки України на вул. Причальна, 5-а, у Дарницькому районі м. Києва”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29