• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку надання медичної допомоги у військово-медичних закладах і взаєморозрахунків за неї між військовими формуваннями стосовно врегулювання питань, пов’язаних із наданням медичної допомоги військовослужбовцям та ветеранам військової служби, які звільнені з Держспецтрансслужби, у військово-медичних закладах Міноборони за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для Міноборони (незалежно від місця постійної дислокації військових частин або місця проживання).

  Це рішення дозволить військовослужбовцям, а також ветеранам військової служби, звільнених із Державної спеціальної служби транспорту, на медичну допомогу в закладах охорони здоров’я оборонного відомства України, в системі якого перебуває Державна спеціальна служба транспорту.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 березня 2019 р. № 257
  Київ
  Про внесення зміни до Порядку надання медичної допомоги у військово-медичних закладах і взаєморозрахунків за неї між військовими формуваннями

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміну до Порядку надання медичної допомоги у військово-медичних закладах і взаєморозрахунків за неї між військовими формуваннями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 1999 р. № 1923 (Офіційний вісник України, 1999 р., № 42, ст. 2099), доповнивши його пунктом 31 такого змісту:

  “31. Витрати на надання медичної допомоги (крім проведення санаторно-курортного лікування) у закладах охорони здоров’я в системі Міноборони військовослужбовцям Держспецтрансслужби та послуг щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя в Держспецтрансслужбі установами, закладами і підрозділами державної санітарно-епідеміологічної служби Міноборони здійснюються за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для Міноборони на утримання відповідних закладів охорони здоров’я.”.

  2. Міністерству оборони внести в установленому порядку пропозиції стосовно перерозподілу видатків між відповідними бюджетними програмами в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству на 2019 рік.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29