• In English
 • Уряд прийняв рішення про виділення Міністерству закордонних справ 10 млн. гривень з резервного фонду державного бюджету для надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці.

  Розпорядження прийняте на виконання Указу Президента України від 22 листопада 2018 р. № 380 “Про надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці, Республіці Судан, Демократичній Республіці Конго” з метою сприяння у подоланні голоду.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 червня 2019 р. № 379-р
  Київ
  Про надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці

  1. На виконання Указу Президента України від 22 листопада 2018 р. № 380 “Про надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці, Республіці Судан, Демократичній Республіці Конго” виділити Міністерству закордонних справ 10 млн. гривень для надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству закордонних справ узгодити із Секретаріатом ООН реквізити банківського рахунка Єменського гуманітарного фонду, на який будуть перераховані кошти, виділені згідно з цим розпорядженням.

  3. Міністерству закордонних справ:

  разом з Державною казначейською службою забезпечити перерахування коштів в іноземній валюті для потреб Єменської Республіки;

  подати до 31 травня 2019 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73