• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 травня 2021 р. № 467-р
  Київ
  Про надання гуманітарної допомоги Республіці Індія

  1. На виконання Указу Президента України від 7 травня 2021 р. № 186 “Про надання гуманітарної допомоги Республіці Індія” виділити Міністерству внутрішніх справ 15000 тис. гривень (для Державної служби з надзвичайних ситуацій — 11000 тис. гривень; для Національної гвардії — 4000 тис. гривень) для надання гуманітарної допомоги Республіці Індія (далі — гуманітарна допомога), в тому числі відшкодування витрат, пов’язаних з її наданням.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Державній казначейській службі здійснити першочергову оплату видатків, пов’язаних із закупівлею товарів та послуг для надання гуманітарної допомоги.

  3. Міністерству внутрішніх справ затвердити в одноденний строк за погодженням з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і Міністерством фінансів переліки витрат, пов’язаних з наданням гуманітарної допомоги.

  4. Державній службі з надзвичайних ситуацій забезпечити закупівлю, відправлення та передачу вантажу гуманітарної допомоги.

  5. Національній гвардії забезпечити доставку вантажу гуманітарної допомоги.

  6. Міністерству закордонних справ, Міністерству внутрішніх справ, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Національній гвардії:

  забезпечити отримання відповідних дозволів на проліт повітряним простором до місця призначення та у зворотному напрямку;

  забезпечити оформлення в’їзних віз до Республіки Індія для особового складу, що здійснює супроводження та доставку вантажу гуманітарної допомоги;

  узгодити з відповідними органами Республіки Індія питання доставки та передачі вантажу гуманітарної допомоги.

  7. Державній митній службі забезпечити оперативне митне оформлення, а Адміністрації Державної прикордонної служби — першочергове здійснення контролю під час перетинання вантажем гуманітарної допомоги державного кордону.

  8. Міністерству внутрішніх справ подати до 24 грудня 2021 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених відповідно до цього розпорядження.

          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73