• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 серпня 2021 р. № 910-р
  Київ
  Про надання гуманітарної допомоги Литовській Республіці

  1. На виконання Указу Президента України від 2 серпня 2021 р. № 341 “Про надання гуманітарної допомоги Литовській Республіці” виділити Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) 33 260 тис. гривень для надання гуманітарної допомоги відповідно до запиту Литовської Республіки (100 кілометрів колючого дроту) (далі — гуманітарна допомога), зокрема для відшкодування витрат, пов’язаних з її наданням.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду державного бюджету.

  2. Державній казначейській службі здійснити першочергову оплату видатків, пов’язаних із закупівлею товарів та послуг для надання гуманітарної допомоги.

  3. Міністерству внутрішніх справ затвердити в тижневий строк за погодженням з Міністерством економіки та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням гуманітарної допомоги.

  Державній службі з надзвичайних ситуацій забезпечити закупівлю, доставку та передачу гуманітарної допомоги.

  4. Міністерству закордонних справ, Міністерству внутрішніх справ, Державній службі з надзвичайних ситуацій узгодити з відповідними органами Литовської Республіки питання щодо доставки та передачі гуманітарної допомоги.

  5. Державній митній службі забезпечити першочергове митне оформлення гуманітарної допомоги, Адміністрації Державної прикордонної служби — першочергове здійснення контролю під час вивезення гуманітарної допомоги.

  6. Міністерству внутрішніх справ подати до 30 грудня 2021 р. Міністерству економіки, Міністерству фінансів і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених відповідно до цього розпорядження.


          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21