• In English
 • Уряд прийняв рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок національному природному парку "Кременецькі гори". Для його збереження та використання в подальшому планується передання 1000 гектарів землі у постійне користування. 

  Рішення прийняте на виконання Указу Президента України "Про створення національного природного парку "Кременецькі гори".

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 грудня 2017 р. № 884-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

  Відповідно до статей 92, 122, 123 і 149 Земельного кодексу України надати національному природному парку “Кременецькі гори” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною загальною площею 1000 гектарів (землі державної власності природно-заповідного фонду (рілля, ліси), що перебувають у постійному користуванні природного заповідника “Медобори”, розташованих на території Кременецького району Тернопільської області, з подальшим вилученням та наданням їх зазначеному парку у постійне користування для збереження та використання національного природного парку.


  Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН


  Інд. 75