• In English
 • Уряд надав TOB “Грінтермінал” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 8,61 гектара в оренду на 49 років із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту.

  Ділянки розташовані на території Лиманського району Одеської області. Це землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Одеське лісове господарство”.

  Надання земельних ділянок у користування сприятиме створенню додаткових робочих місць, стабілізації економічної обстановки регіону.

  Так, після реалізації інвестиційного проекту кількість працівників товариства складатиме 350 осіб (проти 34 на сьогодні).

  Орієнтовний розмір орендної плати складе понад 3 млн. гривень щороку, що позитивно вплине на надходження коштів до бюджету територіальної громади смт Нові Білярі.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 березня 2019 р. № 118-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

  Відповідно до статей 93, 122—124, 149 Земельного кодексу України надати товариству з обмеженою відповідальністю “Грінтермінал” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 8,61 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Одеське лісове господарство”, розташованих в межах смт Нові Білярі Лиманського району Одеської області (Красносільське лісництво, квартал 11, виділи 1, 2, 5, 6, 8), з подальшим вилученням і передачею їх зазначеному товариству в оренду строком на 49 років із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту.

  Товариству з обмеженою відповідальністю “Грінтермінал” передбачити відповідно до законодавства у зазначеному проекті землеустрою розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельних ділянок для потреб, не пов’язаних з лісогосподарським виробництвом.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75