• In English
 • Уряд погодив надання Міністерству оборони України дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим вилученням та наданням квартирно-експлуатаційному органу міста Луганськ у постійне користування зі зміною цільового призначення для постійної діяльності Збройних Сил.

  Реалізація розпорядження сприятиме зміцненню обороноздатності держави.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 квітня 2019 р. № 230-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 92, 122, 123 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл квартирно-експлуатаційному відділу м. Луганська на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 17,4 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Слов’янське лісове господарство”, розташованої на території Бахмутського району Донецької області, з подальшим вилученням та наданням її квартирно-експлуатаційному відділу м. Луганська у постійне користування із зміною цільового призначення для розміщення і забезпечення постійної діяльності Збройних Сил.

  Квартирно-експлуатаційному відділу м. Луганська передбачити відповідно до законодавства в зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки для потреб, не пов’язаних з лісогосподарським виробництвом.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29